Paslaugos

tinklapiu kurimo paslauga

Tinklapių kūrimas

Paruošime tinklapio dizainą, atliksime visas reikiamas registracijas, suteiksime vietą serveryje jūsų svetainei. Sukursime tinklapį, kurio dydis ir sudėtingumas priklausys nuo jūsų poreikių. Tai gali būti mini tinklapis – vizitinė arba sudėtingas ilgalaikis projektas.

Plačiau
grafinio dizaino paslaugos

Maketavimo paslaugos

Kiekviename žingsnyje mus lydi vieni ar kiti dizaino sprendimai. Unikalus dizainas reikalingas kuriant įsimintiną prekės ženklą. Atis siūlo grafinio dizaino paslaugas. Nuo vizitinės kortelės maketo iki tinklapio išvaizdos ar brandbook'o paruošimo. Maketuojame reklaminei spaudai ir internetui.

Plačiau
fotografijos paslaugos

Fotografijos paslaugos

Profesionali produkcijos fotografija reklamai ir katalogams, įmonės procesų fotografija, darbuotojų fotografija. Transporto ir nekilnojamojo turto fotosesijos. Profesionalus nuotraukų retušavimas.

SEO optimizavimo paslaugos

SEO - optimizavimas

SEO tai tinklapio optimizavimas paieškos sistemose. Tinklapį tinkamai pritaikius pagal naujausius reikalavimus, jo pozicija paieškos rezultatuose atsidurs aukščiau už kitus. Tai ilgalaikis rezultatas, į kurį užtenka investuoti vos vieną kartą, vėliau tereikės pasirūpinti tik jo palaikymu.