Paslaugos

tinklapiu kurimo paslauga

Tinklapių kūrimas

Paruošime tinklapio dizainą, atliksime visas reikiamas registracijas, suteiksime vietą serveryje jūsų svetainei. Sukursime tinklapį, kurio dydis ir sudėtingumas priklausys nuo jūsų poreikių. Tai gali būti mini tinklapis – vizitinė arba sudėtingas ilgalaikis projektas.

grafinio dizaino paslaugos

Maketavimo paslaugos

Kiekviename žingsnyje mus lydi vieni ar kiti dizaino sprendimai. Unikalus dizainas reikalingas kuriant įsimintiną prekės ženklą. Atis siūlo grafinio dizaino paslaugas. Nuo vizitinės kortelės maketo iki tinklapio išvaizdos ar brandbook'o paruošimo. Maketuojame reklaminei spaudai ir internetui.

fotografijos paslaugos

Fotografijos paslaugos

Profesionali produkcijos fotografija reklamai ir katalogams, įmonės procesų fotografija, darbuotojų fotografija. Transporto ir nekilnojamojo turto fotosesijos. Profesionalus nuotraukų retušavimas.

Mes siūlome:

Siūlome visokeriopą pagalbą naujoms besikuriančioms įmonėms bei rinkoje esantiems dalyviams, kuriems reikalingas naujas šviežio oro gūsis.

Padedame įregistruoti įmonę, įrašyti įmonės duomenis į duomenų portalus. Siūlome įmonės ar prekės ženklo kūrimo paslaugas. Paruošiame vizitinių kortelių, brošiūrų, katalogų maketus. Pagaminame reklaminę spaudą. Sukuriame interneto svetainę, Facebook ir Instagram socialinių tinklų verslo paskyras, vystome ir administruojame tinklapių ir socialinių tinklų veiklą ir rinkodaros plėtrą.

Kainos

Ženklas (Logo) 100-200 €
Tinklapis mini nuo 100 €
Tinklapis informacinis nuo 400 €
Elektroninė parduotuvė nuo 900 €
Vizitinės kortelės maketas 10 €
Plakato / skrajutės maketas nuo 20 €
Brandbook (stilių knyga) nuo 150 €
Facebook administravimas (pirmas mėnuo) 100 €
Facebook administravimas (kiekvienas sekantis mėnuo) 40 €